Úvod  »  Apartmány  »  Vila Masarykova

Vila Masarykova

Samostatně stojící vila "Masarykova" z první republiky je architektonickým skvostem v centru města. Nabízí ubytování v originálních, nově zrekonstruovaných apartmánech s množtvím autentických aspektů např. původní dřevěné parkety, originální vysoké dvoukřídlé interiérové dveře, překrásná krbová kamna apod. Velkou výhodou je možnost parkování na vlastním pozemku nebo garážového stání. Ideální poloha a snadná dostupnost jak lázeňských domů, komerčního centra města, tak autobusové či vlakové zastávky.

Vzhledem ke své poloze jsou tyto apartmány vhodné, pokud v Ústeckém kraji, nejen v Teplicích, ale např. v Ústí nad Labem, Mostě či Litvínově, dlouhodobě pobýváte kvůli zaměstnání či podnikání, nebo pokud hledáte ubytování pro své zaměstnance. 
Pokud budete potřebovat nabrat novou energii, doporučujeme služby lázeňských domů, které nabízí široké spektrum masáží a koupelí. 
Pro aktivní odpočinek v blízkosti naleznete plavecký a rekreační areál, kde je bazén s termální vodou, velké fitness centrum, squashové kurty, sauna a venkovní minigolf.

   

 

 

fotogalerie z okolí penzionu
© APARTMÁNY TEPLICE 2014 - 2024 ikonaChytré webové stránky!