Úvod  »  Apartmány  »  Vila Luční pramen

Vila Luční pramen

Secesní dům “Luční Pramen” z přelomu 19. a 20. století stojí v šanovském parku, jedné z nejkrásnějších teplických lokalit, v sousedství Kamenných lázní, lázeňského domu Jirásek a Vojenských lázní. Příjemná lázeňská atmosféra je umocněna množstvím kaváren, cukráren a restaurací v přilehlém okolí.
Apartmány s osobitou atmosférou prošly v nedávné době celkovou rekonstrukcí, jejíž cílem bylo co možná nejvíce autenticky zachovat a vyhovět architektuře domu.
Luční pramen obsahuje 4 apartmány. Ke každému apartmánu náleží terasa. Obytná část domu je propojena se zadním traktem ocelovým mostem, který vede k dalším samostatným terasám s překrásným výhledm na Krušné hory. K dispozici nájemníkům.  
Tato část města je charakteristická množstvým kaváren, cukráren a restaurací zasazených do parků obklopující lázeňské domy.
Přímo naproti Lučnímu pramenu naleznete hřiště na petanque. Aquacentrum s fitness do 10 min chůze. Širší okolí láká k pěší turistice, vyjížďce na kole nebo in-line bruslích.
Pokud budete potřebovat nabrat novou energii, doporučujeme služby lázeňských domů, které nabízí široké spektrum masáží a koupelí. 

  

 

 

fotogalerie z okolí penzionu
© APARTMÁNY TEPLICE 2014 - 2024 ikonaChytré webové stránky!